Atpakaļ

Gita Aizpure

Sociālā uzņēmuma "4 vēji" pārstāve

Īsumā par sevi - viss ir procesā un kustībā, visu laiku mācos, ģenerēju idejas un tās arī realizēju kopā ar savu komandu.

Gan iepriekšējā darba pieredze, gan iegūtā izglītība grāmatvedības jomā, uzņēmējdarbības organizācijā un jurisprudencē (maģistra grāds) ir bijis kā stabils pamats, vadot Jelgavas novada Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru "LAIPA", kas realizē Deinstitucionalizacijā paredzēto mērķi - pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegt atbalstu, zināšanas, dažādas sociālās prasmes un iemaņas patstāvīgai dzīvei, kas ietverts grupu dzīvokļa, dienas aprūpes centra un specializētās darbnīcas pakalpojumos.

Ar mērķi, lai tās personas, kuras nevar strādāt pilnvērtīgu darbu pie darba devēja citur, tiktu jēgpilni nodarbinātas, DSCP "LAIPA" cieši sadarbojas ar vietējo uzņēmēju Arni Vēju. Sākotnēji kā sadarbības partneri specializētās darbnīcas pakalpojuma ietvarā, vēlāk sadarbībai attīstoties – jau nodibinot sociālo uzņēmumu "4 vēji". Sociālais uzņēmums visu laiku ir mijiedarbībā ar DSPC “LAIPA”, kas ir vērsts uz personu ar GRT integrēšanu sabiedrībā, darba tirgū utt.

Pasākumi

Gita Aizpure
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri