Atpakaļ

Klīnika Piramīda

KLĪNIKA PIRAMĪDA – JŪSU ĢIMENES VESELĪBAI!

​Klīnika piedāvā kvalitatīvus, daudzveidīgus medicīnas pakalpojumus un kompleksus risinājumus visai ģimenei - bērniem, pieaugušajiem, senioriem, grūtniecēm.

Klīnika Piramīda savu darbību uzsāka 2003. gadā. Šo gadu laikā ir izveidojies pastāvīgo klientu loks, kuri novērtē kvalificētos speciālistus un klīnikai raksturīgo patīkamo atmosfēru.

Visus pakalpojumus var saņemt klīnikas telpās Kalnciema ielā 27, Rīgā, atjaunotā vēsturiskā koka ēkā, kuras telpas ir pilnībā pārbūvētas klīnikas vajadzībām.

Klīnikā pieņem dažādi speciālisti - ģimenes ārsts, traumatologs- ortopēds, neirologi, dermatologs. Pacientus konsultē arī onkologs, kardiologi, infekcionists, urologs, psihiatrs un psihoterapeits u.c.

Dienas stacionāra operācijas zālē veicam diagnostiskas un ārstnieciskas operācijas. Atvērtas dienas stacionāra palātas, kurās pacienti var uzturēties pēc operācijām vai infūzu (sistēmu) saņemšanas laikā.

Jaunums ir rehabilitācijas virziens - ārstnieciskā fizkultūra - individuāli un mazās grupās gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī vecākiem kopā ar bērniem. Ārstnieciskā masāža, manuālā terapija, kas ietver arī lietišķo kinezioloģiju, osteorefleksoterapija, Baha ziedu terapija.

Profilaktiskās medicīnas jomā piedāvājam uzturspeciālista konsultācijas, SPA procedūras ķermenim un sejai.

Pilnīgi jauns virziens klīnikas Piramīda darbībā ir tādi pakalpojumi kā aviācijas medicīnas profesionālās apskates un obligātās veselības pārbaudes dažādu uzņēmumu darbiniekiem.

Pasākumi

Klīnika Piramīda
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri