Atpakaļ

Elīna Miķelsone

Zinātņu doktore, RTU Dizaina Fabrikas vadītāja, Ideju un inovāciju institūta dibinātāja

E. Miķelsones visas dzīves jomas saistītas ar inovācijām un idejuvadību- akadēmiskā, profesionālā un personīgā līmenī. Patstāvīgi atjauno zināšanas inovāciju jomā ārvalstu universitātēs. Vada lekcijas, vieslekcijas un seminārus par inovācijām, projektu vadību un radošumu akadēmiskā vidē, piemēram, Banku augstskolā, RTU, RSU, RISEBA, BVK.
Paralēli No 2015.gada darbojas kā ideju un inovāciju konsultants. Izveidoto aktīvo inovāciju apmācību ''Ideju fitness'' apguvuši dažādi uzņēmumi - TELE2, Tet, Evolution Gaming, CircleK u.c. Ar patiesu prieku darbojas RTU ZIC, palīdzot studentiem radīt jaunus produktus. Kopumā pēdējo 4 gadu laikā konsultējusi vairāk kā 400 esošos un topošos uzņēmējus inovāciju jautājumos.
Šobrīd realizē postdoktorantūras pētniecības projektu ''Ideju vadība''. Projektu atbalsta Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā” 1.1.1.2. pasākuma “Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts” projekta ietvaros - „IDEJU VADĪBA”, 1.1.1.2/VIAA/4/20/670.
Elīna Miķelsone
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri