Atpakaļ

Ilze Šipkēvica

VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” Komunikācijas departamenta vadītāja

Pirmā saskarsme ar CSDD sociālajām kampaņām man bija pirms 20 gadiem, kad strādāju reklāmas aģentūrā. Tas sakrita arī ar laiku, kad kļuvu par autovadītāju. Toreiz nedomāju, ka kādu dienu būšu ceļa otrā pusē un šodien runāšu par komunikāciju, tās nozīmi satiksmes drošības jomā. Un, nenoliedzami, tas bija, ir un būs izaicinājums.

Mana profesionālā pieredze komunikācijas jomā iegūta gan rūpējoties par klientu reputāciju sabiedrisko attiecību aģentūrā, gan veidojot starptautiskā uzņēmuma G4S Latvia tēlu. Savukārt, Latvijas Krājbankā bija iespēja virzīt bankas produktu komunikāciju. Esmu iepazinusi arī pārtikas produktu vairumtirdzniecības jomu Reaton uzņēmumā Baltijas tirgū, kā arī izjutusi sportisko garu, neilgi veicot brīvprātīgo darbu Latvijas Olimpiskajā komitejā.

Pieredze valsts sektorā iegūta, strādājot Latvijas kuģniecībā un pēc daudziem gadiem projekta ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūrā. Man ir tuvi arī sociālie projekti, tāpēc brīvo laiku veltu labdarības aktivitāšu organizēšanai. Esmu regulāra Latvijas SOS bērnu ciematu atbalstītāja.

Pasākumi

Ilze Šipkēvica
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri