Atpakaļ

Renārs Rūsis

Swedbank Latvija valdes loceklis, Privātpersonu pārvaldes vadītājs

Swedbank valdes loceklis ar plašu 20 gadu pieredzi finanšu jomā. Renāra pārziņā ir gandrīz aptuveni 900 000 klientu/privātpersonu apkalpošanas joma Latvijā. Strādājis un uzkrājis pieredzi dažādās biznesa jomās – vadījis Aktīvu un pasīvu pārvaldi, Finanšu tirgu pārvaldi, Analīzes un plānošanas daļu, Pārdošanas un servisa daļu, kā arī vadījis bankas pirkšanas projektus. Renārs ir absolvējis Stokholmas ekonomikas augstskolu, iegūstot starptautiskās uzņēmējdarbības un finanšu maģistra grādu, kā arī ieguvis arī diplomēta finanšu analītiķa (CFA) starptautisko sertifikātu.

Renārs ir arī padomes loceklis Swedbank ieguldījumu pārvaldes sabiedrībā un padomes priekšsēdētājs Swedbank atklātajā pensiju fondā, kā arī ir darbojies NASDAQ OMX Riga un Latvijas centrālā depozitārija padomēs. Šobrīd vada arī Ārvalstu investoru padomes Latvijā digitalizācijas darba grupu.

Brīvajā laikā Renārs aktīvi seko pasaules tehnoloģiju un ģeopolitiskajiem notikumiem, klimata pārmaiņu tematiem, lasa klasisko literatūru, spēlē pludmales volejbolu.

Pasākumi

Renārs Rūsis
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri