Atpakaļ

AS Virši-A

Virši ir strauji augošs energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls ar 28 gadu pieredzi. Šobrīd Virši tīklā ir 70 degvielas uzpildes stacijas un tajā strādā vairāk nekā 740 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Kopš 2021. gada 11. novembra AS VIRŠI-A akcijas ir iekļautas Nasdaq Riga biržas alternatīvajā tirgū First North.

Virši turpina veikt ieguldījumus un veicināt saspiestās dabasgāzes (CNG) pieejamību tirgū, kā arī stratēģiskās attīstības ietvaros būtiska loma tiek paredzēta elektroenerģijai un ar to saistītajiem produktiem. 2022. gadā uzsākts darbs elektrouzlāžu tīkla būtiskai paplašināšanai, pieejamībai un kvalitātes uzlabošanai – sadarbībā ar Eiropas Klimata, infrastruktūras un vides izpildaģentūru par Alternatīvo degvielu infrastruktūras finansēšanas instrumentu (Alternative Fuel Infrastructure Facility, AFIF), ir sākts projekts par 20 jaunu Viršu elektrouzlādes staciju izveidi.

2022. gadā uzņēmums ir uzsācis aktīvu sadarbību ar vairāk nekā 30 Latvijas elektroenerģijas ražotājiem, kuru enerģijas avoti ir ūdens, saule, biomasa, biogāze, kā arī – Virši turpina veikt uzņēmuma efektivitāti un rentabilitāti uzlabojošas darbības elektroenerģijas vairumtirgū.

Pasākumi

AS Virši-A
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri