Atpakaļ

Edmunds Valantis

Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs

Edmunds Valantis, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs - Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra pienākumus pilda kopš 2020.gada 3.jūnija.
Kopš 2016. gada Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieka būvniecības un mājokļu jomā amatā uzsācis ievērojamu mājokļu un būvniecības vides pārveidi Latvijā - īres regulējuma pilnveidi risku mazināšanai un ātrākai strīdu risināšanai, atbalsta modeļu pilnveidi un izstrādi mājokļu pieejamības veicināšanai, uzsācis Padomju laikā veidotā mājokļu fonda tehniskā stāvokļa izvērtēšanu, ēnu ekonomikas mazināšanu būvniecībā, t.sk. elektroniska darba laika ieviešanu būvobjektos un ģenerālvienošanās ieviešanu minimālā atalgojuma celšanai būvniecībā, kā arī ieviesis elektronisku būvniecības procesu Latvijā.
No 2007. gada vadījis Ekonomikas ministrijas Eiropas Savienības fondu ieviešanas departamentu, būdams tieši atbildīgs par Eiropas Savienības fondu programmu izstrādi un ieviešanu saistībā ar uzņēmējdarbības veicināšanu un energoefektivitāti.
Ekonomists, 2002. gadā ar izcilību pabeidzis Antverpenes universitātes Transporta un Jūrlietu vadības institūtu Beļģijā, kur ieguva maģistra grādu.

Pasākumi

Edmunds Valantis
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri