Atpakaļ

Jānis Gredzens

Mentors

Jānis ir SIA “Spring Valley” valdes loceklis, pārmaiņu un personāla vadības konsultants, pasniedzējs un mentors. Jānis ir viens no Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta dibinātājiem un aktīviem dalībniekiem. Ilgtspējas indeksā darbojas kā Darba vides sadaļas koordinators un aktīvi iesaistās institūta aktivitātēs.
Kopš 2007. gada darbojas biedrības “Līdere” organizētajās mentoringa programmās. 2012. gadā Jānim piešķirts Latvijas gada mentora tituls. Viņš ir organizējis un vadījis mentoringa programmas dažādās Latvijas organizācijās. Pārstāvot Spring Valley, viņš ir aktīvs gan Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, gan Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācijas dalībnieks.
Praktiskā vadīšanas pieredze iegūta uzņēmumā Lattelekom (tagad TET) kā tehniskajam vadītājam, tad iesaistoties personāla vadības jomā un vēlāk kļūstot par Lattelecom Mācību centra direktoru.
Profesionālas zināšanas menedžmentā guvis Cable&Wireless koledžā Koventrijā, Lielbritānijā, Nordic Leadership Management programmā Tallinā, kā arī ieguvis konsultanta sertifikātu Eiropas menedžmenta centrā Briselē.

Pasākumi

Jānis Gredzens
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri