Atpakaļ

Daina Ramata

Biznesa koučs, Koučinga iemaņu trenere, Sistēmiskās pieejas praktiķe

"Dainas misija un ir radīt auglīgu un atbalstošu vidi, kurā cilvēki vairo savu un organizācijas labklājību un labsajūtu, kā arī sasniedz progresu sev svarīgās jomās. Savukārt Dainas vadmotīvs, kuram aicina sekot ik vienu, ir Robina Šarma teiciens: „Ja vēlies dubultot savus ieņēmumus, trīskāršo investīcijas savā attīstībā!”.
• Dainai ir vairāk kā 12 gadu pieredze vadītāju un darbinieku mācību & attīstības jomā,
• Pirmais algotais iekšējais koučs uzņēmumā
• ICF Latvija valdes locekle (2018.-2021.gads)
• Uzņēmēja, efektīvas vadītāju mācību programmas “3D koučings biznesā vadītāja”
• Sistēmiksās (Helingera) pieejas praktiķe no 2017. gada
Koučinga bāzes izglītību ieguvusi “Baltic Coaching Centre” 2012.gadā un regulāri turpina papildināt zināšanas pie vietējiem un starptautiskiem pasniedzējiem, tai skaitā par pārdošanas, komandas koučingu, procesuālo prasmju iemaņām. Apguvusi un praktizē sistēmisko (Helingera) pieeju, kas dod iespēju jautājumus risināt dziļākā līmenī.
Plaša praktiskā pieredze - vairāk kā 950 individuālā koučinga stundas, piedalījusies starptautiska līmeņa projektā, ieviešot koučinga kultūru uzņēmumā. Izstrādā un vada mācību programmas uzņēmumiem vadītāju kompetenču celšanai, līderības un personīgās efektivitātes, attīstības vadības, komunikācijas tēmās.
Kā personība Daina ir kaislīga attīstības un savas personīgās izaugsmes ceļa gājēja, mīl dabu, kustību, piedzīvojumus un jēgpilnumu."

Pasākumi

Daina Ramata
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri