Atpakaļ

Laura Kuntsberga

Personīgās un biznesa izaugsmes koučs

"Laura Kunstberga ir Starptautiskajā Koučinga Federācijā (ICF) akreditēts koučs (ACC), kas sadarbojas gan ar biznesa, gan individuāliem klientiem. Savu karjeru Laura uzsāka globālos profesionālo pakalpojumu uzņēmumos administratīvās, personālvadības, mārketinga un biznesa attīstības lomās, tomēr par savu aicinājumu uzskata tieši koučingu, jo viņu iedvesmo cilvēki, kuriem izmantojot šo instrumentu, izdodas veiksmīgi sasniegt mērķus, realizēt sapņus un dzīvot pilnvērtīgu, sabalansētu dzīvi visās jomās. Laurai piemīt talants - veicināt klientu izaugsmi un attīstību, pamanot un izmainot ierobežojošās pārliecības zemapziņas līmenī, kas līdz šim kavējušas mērķu sasniegšanu un vēlamā realizāciju.


Laura ir zinātkāra ceļotāja - pasaulē ir daudz skaistu un interesantu vietu un piedzīvojumu, un šī dzīve ir iespēja izdzīvot, redzēt un sajust to ar savām maņām. Ceļojumi sniedz iedvesmu, prieku, jaunas idejas un aklāsmes. Viņu interesē izprast cilvēka būtību, potenciālu, iespējas, lai iedvesmotu ikvienu būt par sevis labāku versiju un dzīvot kvalitatīvāku dzīvi, saskaņā ar sevi. Laura vienmēr kaut ko lasa, vai pēta kādu jautājumu par tēmām, kas viņu interesē.


Šobrīd Laura ir individuāli praktizējošs profesionāls koučs un valdes locekle ICF Latvijas nodaļā. Iepriekš strādājusi konsultāciju uzņēmumā Deloitte Latvia, advokātu birojā Eversheds Sutherland Bitāns un pasākumu aģentūrā Conventa. Studējusi starptautisko biznesu, kā arī sabiedriskās attiecības un komunikāciju. Kā brīvprātīgā piedalās projektos, kas saistīti ar personīgo izaugsmi, izglītību un līderību."
Laura Kuntsberga
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri