Atpakaļ

Juris Viļums

Projekta "Muzykys Skrytuļs" organizators un līdzautors

J. Viļums ir biedrības "Latgolys Saeima" dibinātājs, biedrības "Latgolys Studentu centrs" biedrs un viens no dibinātājiem, savulaik pirmais biedrības priekšsēdētājs. Projekta "Muzykys Skrytuļs" organizators un līdzautors. Līdzorganizators vairākām vasaras nometnēm skolotājiem „Vosoruošona”. Līdzautors un galvenais redaktors tīmekļa vietnē "Latgalīšu Kulturys Gazeta".
Projektu "Latgalīts latgalīšam draugs", "Latgaliešu nevalstisko organizāciju kongress" un "LgSC aprīkojums un mobilitāte" (LEADER+ aktivitātes) autors un vadītājs, projekta "Latgales jaunieši = Latgales nākotne" autors un vadītājs. Pirmās latgaliešu mūzikas koncertturnejas "Taiseits Latgolā/Made in Latgola" autors un organizators 2008. gadā (koncerti Preiļos, Dagdā, Rēzeknē, Ludzas rajona Kārsavā, Daugavpilī un Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Upītē). Ikgadējā pasākuma "Eku Dienas" organizators (2001—2004)
Citu pasākumu un aktivitāšu, kas saistītas ar Latgali, tās kultūru, valodu, identitāti, dalībnieks un organizators.
Bijis "Meierovica biedrības par progresīvām pārmaiņām" biedrs un valdes loceklis. Politiķis. Šobrīd darbojas tūrisma jomā un ir aktīvs Latgales patriots.
Juris Viļums
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri