Atpakaļ

Ilvita Liepiņa

skolniece

Ilvita ir 17 gadus jauna meitene no Ropažiem, kas ikdienā darbojas arī Rīgā – piedalās dažādās organizācijās un iniciatīvas grupās. Ilvita mācās Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas 11.klasē. Meitene jau trešo gadu darbojas brīvprātīgo un aktīvo jauniešu iniciatīvas grupā “EU, ROPAŽI!”. Tās ietvaros Ilvita rakta dažādus rakstus novada avīzei un mājas lapai, kopā ar citiem jauniešiem organizē tematiskus pasākumus un meistarklases, vada organizācijas sociālos tīklus, kā arī veido dažādas diskusijas. Ilvita aktīvi darbojās arī organizācijā “Young Media Sharks”. Meitene ar komandas biedriem organizē dažādus pasākumus, kas saistīti ar medijiem, diskusijas, sarunas, meistarklases un daudzus citus interesantus pasākumus. Ilvita ir viena no žurnālistiem jauniešu žurnālā ‘’Izvēlies”. Tur ir atrodami meitenes raksti par zero wate, izglītību, kā arī intervijas ar iedvesmojošām personībām.
Pamatskolas laikā, kad Ilvita mācijās Ropažos, viņa darbojās EKO skolā, tās ietvaros rakstīja ERASMUS + projektu, kas tika arī realizēts, rakstīja rakstus, kopā ar citiem jauniešiem veidoja pasākumus, kas aicina būt dabai draudzīgiem. Arī šobrīd mācoties ģimnāzijā, Ilvita kopā ar citiem skolas līdzpārvaldes jauniešiem veic aktivitātes, kas aicina būt dabai draudzīgam.
Vasaras laikā Ilvita strādā par brīvprātīgo dažādās jauniešu un bērnu nometnēs.
Parēli tam, Ilvita aktīvi interesējas par dabu, vēsturi, politiku un kultūru. Daudz lasa grāmatas. Patīk skriet. Mīļākā vieta Rīgā – teātris. Iecienītākās grāmatu sērijas “Harijs Poters”.
Ilvita Liepiņa
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri