Atpakaļ

Gavin Templeton

Ilgtspējīga Finansējuma nodaļas vadītājs, Zaļo Investīciju Grupā (Green Investment Group)

Zaļo Investīciju grupā Gevins ir atbildīgs par klimata finanšu konsultāciju virzienu, palīdzot valstu valdībām pāriet uz zemu emisiju ekonomiku. Gevins arī līdzdarbojas Zaļo investīciju principu izstrādē, kas paredzēti, lai integrētu ietekmes uz vidi novērtējumu investīciju lēmumos.
Gevinam ir 25 gadu darba pieredze finanšu un patēriņa preču sektorā. Savu karjeru Gevins uzsāka kompānijā BP, pēc tam darbojās Morgan Stanley, Rabobank un VTB Capital. Viņa pienākumi bijuši saistīti ar investīcijām, pārdošanu, mārketingu, uzņēmējdarbības un jaunu virzienu attīstīšanu, tirdzniecību un analīzi. Gevins ir viens no Zaļo banku izveides platformas dibinātājiem, kā arī Londonas pilsētas Zaļo Finanšu iniciatīvas valdes loceklis un starptautiski atzīts līderis ilgtspējīgas attīstības jomā.
Ar ilgtspējīgas attīstības jautājumiem Gevins strādājis kopš ES emisiju kvotu tirdzniecības sistēmas un ANO tīras attīstības mehānisma aizsākumiem. Gevins ir bijis iesaistīts atjaunojamās enerģijas finansēšanas un emisiju mazināšanas projektos Eiropā, Āfrikā, Āzijā un Amerikās.
Gavin Templeton
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri