Atpakaļ

Nils Sakss

Finanšu ministrijas Fiskālās politikas departamenta vadītājs

No 2012. gada Nils Sakss ieņem Finanšu ministrijas Fiskālās politikas departamenta vadītāja amatu, vadot struktūrvienību ar 22 darbiniekiem. Departaments ir atbildīgs par valsts fiskālās politikas plānošanu, fiskālo risku vispārējās menedžmenta sistēmas sagatavošanu, ES jautājumiem fiskālajā politikā un jautājumiem, kas saistīti ar ES daudzgadu budžetu. Nils Sakss ir Fiskālās disciplīnas likuma autors un Latvijas alternatīvais pārstāvis ES Ekonomikas un finanšu padomē.
Nils Sakss ir ieguvis diplomu fizikā un skolotāja kvalifikāciju Latvijas Universitātē (1984), kā arī LU maģistra grādus fizikā (1993) un ekonomikā ar specializāciju finansēs (2010).
Iepriekš Nils Sakss ir strādājis par vērtēšanas ekspertu SAFEGE Baltija, Izglītības inovācijas fonda un Sabiedrības integrācijas fonda direktoru, Izglītības un zinātnes ministrijas Eiropas integrācijas un ārvalstu palīdzības koordinācijas departamenta un Stratēģiskās plānošanas departamenta direktoru, Izglītības, zinātnes un kultūras atašeju Latvijas pārstāvniecībā ES un lektoru Latvijas Universitātē.
Nils Sakss
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri