Atpakaļ

New East

"New East” ir pilsoniskā sabiedrības organizācija, kas tika dibināta 2016. gadā Daugavpilī, Latvijā. Mūsu galvenie uzdevumi ir neformālās izglītības attīstība un pieejamība Baltijā un Austrumeiropā, publiskās līdzdalības veicināšana un pozitīvu pārmaiņu veicināšana, kas palīdz attīstīt reģiona kultūras ainavu. Organizācijas darbība ir plaša un attiecas uz vairākiem jomām - nevalstiskās kultūras, neformālās izglītības, mediju telpas un kopienas iesaistes programmu attīstību. Programma balstās uz jaunu vērtību veidošanu, neformālās mācību iespēju radīšanu un veiksmīgu attīstības piemēru pārņemšanu.

Mūsu darba gaitā mēs esam iesaistījuši vairāk nekā 10 000 dalībniekus no vairāk nekā 25 valstīm un esam organizējuši vairāk nekā 500 lokālas un starptautiskās programmas un pasākumus Latvijā un ārzemēs.

Šobrīd lielākas "New East" programmas ir medijpratības akselerators Media Lab un Mediathon, uzņēmējspējas attīstības programma Business Lab, četri teātra inkubatori visa Latvijā un kopienas teātra festivāls Solomon, hiperlokālā vietējo kopienu kapacitātes celšanas programma Capacity Lab, sarunu platforma Lavka u.c. Vairāk informācijas par mūsu pieredzi: ej.uz/neweast-report

Pasākumi

New East
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri