Atpakaļ

Latvijas Automobiļu federācija

Biedrība Latvijas Automobiļu federācija (LAF) ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atzīta sporta federācija. LAF dibināta 1992.gadā un mūsu galvenais uzdevums ir ieviest pārdomātu uzraudzību autosporta sacensībās, treniņbraucienos un visos citos ar auto braukšanu saistītos pasākumos, kā arī izstrādāt un ieviest dzīvē tādus noteikumus, kas nodrošinātu sacensību drošību.
Federācijā ir sporta veidu komisijas (kartinga, krosa, rallija, standarta automobiļu, šosejas, drifta un trofi reidu komisijas), kuras izstrādā un ievieš nepieciešamos dokumentus katrā sporta veida disciplīnā. Komisijas sastāvā ir pieredzējuši cilvēki, kas brīvprātīgi strādā autosporta attīstībai. Papildu sporta veidu komisijām, federācijā ir arī savs tehniskais dienests un tiesnešu padome. Mūsu speciālisti piedalās visaugstākā līmeņa starptautiskās sacensībās – tādās kā F1 un WRC (pasaules rallija čempionāts) un WRX (pasaules rallijkrosa čempionāts). Mūsu tiesnešus pasaulē pazīst un ciena. Šī starptautiskā sadarbība un pieredze dod iespēju arī vietējā mēroga sacensībās nodrošināt augsti kvalificēta personāla piesaisti.
LAF vērtības:
Mēs esam par drošu un godīgu autosportu, lai tas būtu amatieru sports vai visaugstākā līmeņa sacensības.
Mēs uzskatām, ka jauniešu piesaiste autosportam ir šī aizraujošā sporta veida nākotne.
Mēs gribam, lai ikvienas auto sacensības, treniņi vai paraugdemonstrējumi notiktu droši dalībniekiem, tiesnešiem, organizatoriem un skatītājiem.
Mēs ticam, ka brīvprātīgie darbinieki dod nenovērtējamu ieguldījumu autosporta attīstībā.
Latvijas Automobiļu federācija
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri