Atpakaļ

Kristīne Sirmā

LR Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības ilgtspējas attīstības nodaļas vadītāja

Kristīne ministrijā strādā 15 gadus. Sākotnēji viņa strādāja ar lauksaimniecības tirgus kopējās organizācijas jautājumiem. Pēdējos septiņos gados viņas nodaļa ir atbildīga par bioekonomikas koncepta attīstīšanu Latvijā, ES klimata un enerģētikas politiku un ilgtspējīgas lauksaimniecības veicināšanu sadarbībā ar politikas veidotājiem un lauksaimnieku organizācijām. Pirms darba ministrijā viņa vairāk nekā sešus gadus strādāja Sanitārajā robežinspekcijā par veteriānro inspektori.

Šobrīt Zemkopības ministrijā Kristīne koordinē divus starptautiska līmeņa projektus saistībā ar klimata pārmaiņu samazināšanas praksēm: “Klimata pārmaiņu samazināšanas iespēju demonstrēšana auglīgās organiskajās augsnēs Baltijas valstīs un Somijā” (LIFE OrgBalt, LIFE18 CCM/LV/001158); Norvēģijas finanšu instrumenta projekts “Ilgtspējīgas augsnes resursu pārvaldības uzlabošana lauksaimniecībā”.

K.Sirmā ir ieguvusi maģistra grādu Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē, kā arī Latvijas Universitātē iegūts maģistra grāds dabaszinātnēs.

Pasākumi

Kristīne Sirmā
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri