Rihards Strenga

Rihards Strenga

sabiedrisko attiecību un mārketinga konsultants

Sabiedrisko attiecību un mārketinga konsultants, kā arī kompetents par riska kapitāla un kooperatīvo krājaizdevu sabiedrību nozarēm.
Rihards ir absolvējis Rīgas Ekonomikas augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga) iegūstot bakalaura grādu ekonomikā un finansēs. Vidusskolās laikā gadu pavadīja un mācījās Zviedrijā, Kalmāras internacionālajā skolā. Ieguvis papildus zināšanas par sabiedrības pārvaldes un komunikācijas procesiem piedaloties Republikāņu partijas un Kondrāda Adenauera fonda rīkotajās apmācībās Kosovā un Berlīnē.Sadarbībā ar BICEPS pētījumu centru ir veicis pirmo visaptverošo pētījumu par Latvijas riska kapitālu tirgu 2013. gadā. Piedalījies vairākos pētījumos kā eksperts biedrībā BASE. Pēdējos 4 gados ir strādājis sabiedrisko attiecību nozarē, piedaloties gan privātu, gan publisku projektu izpildē, kā arī veicot interešu pārstāvniecību.
Aktīvi ir iesaistījies kooperatīvo krājaizdevu kustības popularizēšanā Latvijā, 3 gadus vadot Kooperatīvo Krājaizdevu Apvienību, līdz 2018. gadam. Kā arī veiksmīgi vadījis KKS "Metsepoles" dibināšanas grupu, jūnijā saņemot FKTK licenci kooperatīvajai krājaizdevu sabiedrībai "Metsepole".