Raivo Rosts

Raivo Rosts

“Tele2” komercdirektors

Raivo Rosts ir vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” komercdirektors, kopumā telekomunikāciju nozarē darbojoties jau vairāk nekā 10 gadus, iepriekš vadot uzņēmumus maksas televīzijas, kā arī TV datu analītikas jomās. Vairākus gadus vadījis pārdošanas un vadības seminārus turpat 15 valstīs – Skandināvijā, Baltijā, Centrāleiropā, NVS un Āfrikā.
Raivo ir Latvijas patriots un uzskata, ka strādājot Latvijā, tu esi spējīgs dot arī citām valstīm ārpus Latvijas. Latvijai ir daudzas priekšrocības attiecībā uz “lielajām” valstīm. Esot no mazas valsts, darbinieki ir spiesti būt elastīgi, tādējādi radot kompetences vairākos segmentos. Arī karjeru attīstīt Latvijā ir iespējams straujāk, kā citās valstīs.
Raivo pats ir bijis aizbraucējs un vairāk kā gadu dzīvojis un strādājis ārzemēs, Maskavā, kur savas zināšanas pielietojis plašos ģeogrāfiskos mērogos. Raivo aktīvi iesaistījies šī gada maijā “Tele2” iesāktajā kustībā “Latvija strādā“, jo ir pārliecināts, ka, strādājot Latvijā, ir daudz priekšrocību, un ir lieliski, ja iegūtā pieredze citās valstīs spēj dot pienesumu pašu zemē.