Atpakaļ

Olga Dzene

Līderības koučs

"Olga Dzene ir sertificēts un aktīvi praktizējošs koučs, kas strādā ar dažāda līmeņa vadītājiem no biznesa un valsts organizācijām. Olga ir apguvusi zināšanas un ieguvusi praktiskas iemaņas gan individuālajā, gan komandas koučingā. Pabeigusi 2 akreditētas koučinga skolas Latvija – Baltic Coaching Centre un Rīgas Koučinga skolu. Jau vairākus gadus ir ICF Latvijas Koučinga Asociācijas biedre, ka arī divus gadus darbojusies ICF Latvija valdē, palīdzot koučinga kultūru plašāk izplatīt Latvijas organizācijās un izglītības vidē.
Specializācija – biznesa vadības, līderības, karjeras, personīgas attīstības koučs.
Olgas Dzenes sniegto koučinga pakalpojumu ietvaros klienti ir spējuši saprast un nodefinēt, ko tieši vēlas sasniegt savā profesionālajā attīstībā, kā arī noteikt, kā to sasniegt. Olgas vadībā klienti ir auguši savā personīgajā attīstībā, atguvuši iedvesmu, ieguvuši vai nostiprinājuši autoritāti savās komandās. Daži ir atzinuši arī to, ka koučinga rezultātā atguvuši dzīvesprieku.
Olga par savu darbu saka: “Lielākais gandarījums ir citu cilvēku sasniegumi, progress un augstā dzīves kvalitāte. Darbā ar klientiem balstos uz pārliecību, ka katrs cilvēks ir unikāls, apveltīts ar talantu un var sasniegt visu, ko vēlas.”
Savukārt, runājot par koučingu, Olga uzsver: ”Tā ir ļoti humānistiska, cilvēku orientēta attīstības metode. Ar koučingu iespējams izcelt cilvēkā viņa radošo potenciālu un vairākkārt paaugstināt viņa attīstības spējas.”
Olgas klienti – RIMI Baltic, IF, Allnex, Valsts Nekustamie Īpašumi, Valsts Kanceleja, Gelvora, Swedbank, TET, Balta u.c."
Olga Dzene
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri