Atpakaļ

Aleksis Daume

Misionārs

"Aleksis Daume, Nordic Group partneris un vadošais apmācību treneris, ar 24 gadu vadības pieredzi un 15 gadu starptautisku apmācību pieredzi Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, un Baltijas valstīs. Apmācību treniņi: Vadīt prasme, Komunikāciju prasmes, Līderība, Pārmaiņu vadība, Dzīves līdzsvars, Laika plānošana, Komandas veidošana utml.. Uzņēmuma “Karjeras Konsultācijas” īpašnieks. Teoloģiskā izglītība. Misijas pieredze: Ķīna, Kambodža, Nepāla, Mjanma, Kenija, Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Grūzija. Izbijis Latvijas TV-1 raidījuma “Saknes Debesīs” vadītājs.

Esmu spontāns un dodu priekšroku darbam, kurā nav daudz priekšrakstu vai ierobežojumu. Ar stingru raksturu, protu pieņemt objektīvus lēmumus; dažkārt esmu nepacietīgs; tāds, kam nepatīk, ja lietas nevirzās uz priekšu. Inovācijas ziņā esmu radošs; patīk ģenerēt un nākt klajā ar jaunām idejām un tiekties pēc izaicinājumiem prātam. Ekstraverts. Komunikabls; tāds, kam patīk būt starp cilvēkiem, satikt nepazīstamus; pilns entuziasma un protu labi komunicēt ar cilvēkiem. Esmu dominējošs. Cerams, ka drosmīgs, pašpārliecināts, dabiski vēlos ieņemt vadošu stāvokli. Orientēts uz rezultātiem. Piesardzīgi dēkains - piemīt zināms piedzīvojumu gars, bet īpaši nepatīk riskēt.

Mana misija - būt par dzīvā Dieva dēlu, misionāru, spēcīgu personību, kura iedvesmo, uzklausa, rada patiesu vīrieša un tēva drošības sajūtu, dalās dzīves gudrībā, ceļot ap sevi īpašu pasauli, kurai arī citi cilvēki gribētu piederēt, lai ietu pāri ierastā robežām un piedzīvotu savus sapņus, jo vēlos, lai savu vietu dzīvē ieņem patiess garīgums, drosme izdarīt savas izvēles, sevis realizēšana nākamajā paaudzē, gudrība un brīvība to visu piedzīvot."
Aleksis Daume
Atpakaļ

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri