The Red Jackets

The Red Jackets

Mēs esam, lai sāktu mērķtiecīgi stāstīt stāstu par Latviju – caur tās radītajiem zīmoliem un cilvēkiem. Sarkanās žaketes radītas, lai pieklauvētu pie pasaules durvīm un teiktu – paskat, kādi, mēs te Latvijā esam. Gudri, skaisti, aizraujoši, ražojoši, izgudrojoši, radoši. Ar ko lepojas Latvija? Kas jūs tādi esat? Ko jūs gribat mums pateikt? Ar ko jūs esat īpaši? Kādas ir jūsu tradīcijas? Jautā investori, valstsvīri, pircēji. Sarkanās žaketes uz to varēs atbildēt. Spilgti, pārliecinoši.

Mēs ticam, ka valsts zīmolvedība veidojas, lielā mērā pateicoties tās zīmoliem. Eksportējošiem uzņēmumiem, kuri ir radījuši saviem produktiem labi saprotamu, aizraujošu pievienoto vērtību. Apvienojoties partneriem no valsts, nevalstiskā un privātā sektora, esam nolēmuši rīkoties un meklēt Latvijas eksporta zīmolu esenci, kas veicinās Latvijas tēla atpazīstamību un palīdzēs attīstīties un eksportēt mūsu lielajiem un mazajiem uzņēmumiem.

"Mūsu darbi veido mūsu tēlu. Latvijas tēlu veido Latvijas uzņēmumi un uzņēmīgi cilvēki. Tas, kādu mēs vēlamies redzēt Latvijas tēlu ārvalstīs ir atkarīgs no mums pašiem - mūsu darbiem un kā mēs to spējam pastāstīt tālāk” saka Inese Andersone, The Red Jackets līdzautore.