Назад

2 сентября 15:30-16:30

Domtelpa "Videi draudzīgs transports"

Zaļās pārvietošanās eksperti paneļdiskusijā atklāj jaunāko informāciju par videi draudzīga transporta iespējām un dzelzceļa stacijām kā savienojuma vietām.

Cilvēki pārvietojoties kombinē dažādus transporta veidus (Centrālās statistikas pārvaldes 2019. gada pētījuma datu prezentācija “Latvijas iedzīvotāju mobilitāte”). Tāpēc jaunām idejām un pārvietošanās uzlabošanai tiek sniegta informācija par īstenotajiem un tuvākajā nākotnē plānotajiem pasākumiem  dažādu mobilitātes punktu attīstībā,  īpaši  dzelzceļa stacijās, kuras tiek attīstītas, izmantojot ES fondu līdzekļus.

Sabiedriskā transporta tīkla uzlabošanā liela loma ir videi draudzīgiem autobusiem un vilcieniem ar papildu ērtībām,  drošības uzlabošanai uz ceļiem un stratēģiskai maršrutu plānošanai. Paneļdiskusijas gaitā tiek runāts par to, kas vēl ir jāpaveic, aicinot sabiedrību būt kritiskajai masai, lai kopā veidotu videi draudzīgu pārvietošanās sistēmu, kurā valda savstarpēja cieņa.

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры