Назад

5 сентября 11:00-12:00

Paneļdiskusija par MATEMĀTIKU skolā un dzīvē "Neuztraucieties par savām grūtībām matemātikā, manējās ir daudz lielākas." (A. Einšteins)

Kas ir matemātika? Azarts un izdošanās aizrautība skolā vai bieds un nolemtība? Ko par to domā profesionāļi — pedagogi, mācību satura veidotāji, vecāki un sabiedrība? Diskutēsim par matemātikas apguvi šodien, par 220 pedagogu aptaujā iegūtajiem datiem un priekšlikumiem, par jauno mācību saturu un pieeju matemātikas mācīšanas procesā. Kāpēc matemātikas centralizētā eksāmena rezultāti ar katru gadu pasliktinās, ko vajadzētu darīt gan ikvienam skolā, gan kopā ar skolotājiem sadarbībā un arī valsts līmenī, sniedzot atbalstu skolēniem un pedagogiem? Kā domāt ideju līmenī par matemātiku? Paneļdiskusijā tiks uzklausīti dažādi profesionāļu viedokļi, un, galvenais, priekšlikumi, kādai konkrētai rīcībai sekot tālāk matemātikas jomas rezultatīvai uzlabošanai. Arī Tev ir sava versija, ideja, ieteikums — nāc, piedalies, padalies, nobalso par labāko priekšlikumu, problēmas risinājumu, iesaki un esi ar savu domu klātesošs!

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры