Назад

5 сентября 18:00-19:00

Diskusija "Kā neformālā izglītība izglābs pasauli"

Pēdējos gados Latvijā pieaug diskusijas par to, ko vēl vajadzētu mainīt esošajā izglītības sistēmā. Tomēr pastāv iespēja, kas jau šobrīd ir ļoti izplatīta visā pasaulē, kas palīdz risināt problēmas radošā veidā, un kas padara izglītošanas procesu patīkamu un aizraujošu. Diskusija dos iespēju iepazīties ar jauniešiem un pieaugušajiem, kas pasniedz valodas, programmēšanu, matemātiku, mūziku un vizuālo mākslu neformālā gaisotnē, un pulcē open-minded un mērķtiecīgus dažāda vecuma un nacionālās piederības cilvēkus.

Diskusijas laikā mēs iepazīstināsim ar to, kas ir neformālā izglītība, uzklausīsim esošo pasniedzēju stāstus par to, kā viņi pasniedz un ko viņi ir atklājuši paši sev, kā arī uzzināsim bērnu vecāku viedokļus par neformālās izglītības sekām, izveidosim interaktīvu diskusiju “par” un “pret” neformālo izglītību skolās un dalīsimies ar viedokļiem draudzīgā gaisotnē.

 

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры