Назад

Saruna "Ko laikmetīgā māksla var piedāvāt garīgās veselības uzlabošanai un sociālās atstumtības mazināšanai senioru vidū?"

Дата и время: 20 август 21:30-22:30
Сцена: 23 Skatuve APGAISMO
Место проведения на карте: Ruckas parks

Krīzes situācijas, īpaši, ja tās ir tik ilgstošas kā COVID radītais ārkārtas stāvoklis, izgaismo sabiedrības problēmas un atsedz tās vieglāk ievainojamās un neizsargātās grupas. Viena no tām ir seniori, kas COVID pandēmijas laikā piedzīvo ne tikai sociālo atstumtību un labklājības kritumu, bet arī saskaras ar vienu no pandēmijas postošo seku aspektiem - garīgās veselības problēmām - demenci, depresiju un citiem kognitīviem traucējumiem. Vienlīdz svarīgs aspekts ir šīs sociālās grupas izolētības jautājums.Senioru zināšanas ir kļuvušas par nepieejamu resursu digitālajā laikmetā, kas veicinājis paaudžu segregāciju.
Sarunas laikā mēs vēlamies aktualizēt jautājumu par laikmetīgās mākslas iespējām un instrumentiem, kas palīdzētu lielai daļai mūsu sabiedrības, kuru veido seniori, pārvarēt pandēmijas radīto izolāciju un sekmēt garīgās veselības problēmu risināšanu, tiecoties radīt iekļaujošu sabiedrības modeli.
Sarunas gaitā tiks atsegtas un analizētas dažādas metodes, kā izmantojot laikmetīgo mākslu, kā arī dažādas starpdisciplināras mākslas aktivitātes, iespējams veicināt senioru līdziesaisti mūsdienu sabiedrībā un aicinot dalīties ar uzkrāto pieredzi, vairot cieņu pret vecāko paaudzi.

Техническая поддержка
В случае возникновения технических проблем (прямой эфир), свяжитесь с нашей командой технической поддержки – мы оперативно и с радостью поможем!
[email protected]

Подобные мероприятия

Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры