3 neparasti iedvesmas stāsti 90 minūtēs

28.06.2019 14:00 - 15:30

Panākumu telts 36

Rīko:

JCI Latvia

Apraksts:

Artjoms Smirnovs dalīsies ar iedvesmojošu stāstu "Kā noķert savu vilni". Tev kādreiz ir bijusi sajūta, ka esi iestrēdzis? Un, ka kaut kas savā dzīvē ir jāmaina? Mums visiem apkārt virmo tūkstošiem iespēju, kas vilina, bet kā saprast, kura ir tā īstā? Kā saņemties? Un pats galvenais – kā nekļūdīties. Artjoms Smirnovs pastāstīs par personīgo pieredzi, kā noķert savu vilni.  

Reinis Nikuļcevs un Aksels Zingulis dalīsies ar drosmīgu stāstu "No skolas sola, caur tiesu, ceļā uz pelnošu uzņēmumu". Pieredzes stāsts par divu bērnības draugu, Aksela un Reiņa, izveidoto uzņēmumu jau vidusskolas laikā. Izveidotais uzņēmums SIA Rocketgrip  (sporta preču/aksesuāru ražotājs), kura produktus jau lieto vairāk nekā 25 valstīs, ir gājis cauri pieredzes pilnam ceļam brīdī, kad zināšanu līmenis ir tuvu nullei, šāda situācija liek domāt kreatīvi un riskēt ar vairāku gadu ieguldīto darbu un naudu – būt vai nebūt, tāds bija jautājums. Kā Rocketgrip vēl joprojām pastāv, abi dibinātāji izklāstīs filmas cienīgā stāstā par viņu pieredzi ar konkurentiem Kanādā un strīdiem, kas joprojām ir soļa attālumā no tiesāšanās procesa, par investoriem un to korelāciju ar pārdošanas apjomu pēkšņu kāpumu un vienkārši par to, kā praktiski bez finansējuma var izveidot kaut ko foršu un pelnošu.

Valts Vīze dalīsies, kā uzdrošināties izmēģināt savus spēkus un nebaidīties no neveiksmēm. Kā veidot sadarbību ar biznesa inkubatoru, attīstot biznesa projektu.