Pieteikumi

Pieteikšanās kārtība

Divu dienu programma
Pieteikšanās datumi:
3.12. – 09.01.

Tiem, kas vēlas organizēt vairāk kā tikai vienu pasākumu, maksimāli izmantot festivālā piedāvāto platformu un radīt interesantu saturu divu dienu garumā. Jāatceras, ka pašiem būs jāuzbūvē un jānoformē telts/skatuve. Informācija par festivālu un līdzmaksājumiem.  Pieteikumu izvērtēšanas rezultāti tiks paziņoti individuāli ne vēlāk kā 18. janvārī.

Viens pasākums
Pieteikšanās datumi:
15.01. – 28.02.

LAMPA piedāvā sešas skatuves un divas teltis, kur var noorganizēt 1 stundu vai 1,5 stundu garu pasākumu. Var pieteikt vairākus pasākumus. Pieteikumu izvērtēšanas rezultāti tiks paziņoti individuāli ne vēlāk kā 29. martā.

Apskatīt anketu

Sarunu festivāla LAMPA programma ir tikpat neprognozējama un negaidīti pārsteidzoša kā ikviena interesanta saruna. Ik gadu tā tiek radīta kopā ar daudzām organizācijām un aktīvistiem, un tāpēc mēs aicinām visus radošos un idejām bagātos prātus, entuziastus, privātā, valsts un nevalstiskā sektora organizācijas pieteikt savu pasākumu Sarunu festivālam LAMPA 2019, kas notiks 2019. gada 28. – 29. jūnijā Cēsu pils parkā

Latvijas 101. gadā LAMPA nāk ar pārliecību, ka mums vajadzīga patiesa, atvērta un drosmīga saruna par Latvijas nākotni, un kā festivāla virstēmu šogad izvirza drosmi.

Lietas, kas jānēm vērā, piesakot pasākumu(s):

  • Pasākumus var pieteikt kā organizācijas, tā arī indivīdi. 
  • Tēmas izvēlē nekādu ierobežojumu nav.
  • Formāts ir brīvs un pakļauts tikai domas lidojumam. No nopietnām sarunām, izzinošām darbnīcām un spraigām diskusijām līdz teātra spēlēm un domu rosinošām instalācijām.
  • Pirms pasākuma pieteikšanas aicinām iepazīties ar festivāla  manifestu un dalības noteikumiem.
  • Festivāla pasākumu skaits ir ierobežots, tāpēc visi pieteicēji piedalās konkursā.
  • Ieeja festivālā ir brīva. Līdz ar to festivāla izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem.
  • Līdzmaksājumu lielums atkarīgs no izvēlētās skatuves/telts, kā arī pasākuma norises laika. Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS un Swedbank Latvija piedāvā stipendijas līdzmaksājuma segšanai (bezmaksas dalība).
  • Visus pieteikumus izvērtēs festivāla rīkotāji: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, reklāmas aģentūra “Armadillo”, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, Cēsu novada pašvaldība un British Council

2019. gadā LAMPA piedāvā divu veidu līdzmaksājumu stipendijas (bezmaksas dalība):

  1. SWEDBANK Latvija līdzmaksājumu stipendijas pasākumiem, kas saistīti ar izglītības jomu;

Izglītības satura patrons Swedbank īpaši aicina veidot saturu par un ap mūsdienīgu izglītību, kas bērnus un jauniešus sagatavo pilnvērtīgai profesionālajai un personīgajai dzīvei 21. gadsimtā, lai festivāla apmeklētājiem veidotu izpratni par Latvijas apstākļiem piemērotu kvalitatīvu izglītību un sekmētu sabiedrības pieprasījumu pēc pozitīvām pārmaiņām.

  1. Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS līdzmaksājumu stipendijas citu tēmu pasākumiem, kam var pieteikties tikai indivīdi un nevalstiskās organizācijas. 

Stipendijai iespējams pieteikties, vienlaicīgi piesakot pasākumu. 

Ja vēlaties ar mums konsultēties pirms pieteikuma iesniegšanas, sazinieties ar LAMPAs programmas kuratori Egitu Prāmu: egita.prama@fondsdots.lv, +371 67039255.