Politiskā arēna

30.06. 12:00 - 19:30

Politiskā arēna (Nr. 33)

Rīko:

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS Latvijas Pilsoniskā alianse Baltijas Mediju izcilības centrs Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte Prāta spēles Biedrība “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” Domnīca PROVIDUS Latvijas Ārpolitikas institūts

Apraksts:

Sarunu festivāls LAMPA šogad pirmo reizi piedāvās īpašu festivāla zonu "Politiskā arēna". Tajā ar savām teltīm tiks pārstāvētas astoņas Latvijas politiskās partijas un partiju apvienības - Zaļo un Zemnieku savienība, Attīstībai PAR!, KPV LV, sociāldemokrātiskā partija “Saskaņa”, politisko partiju apvienība “Jaunā Vienotība”, Jaunā konservatīvā partija, PROGRESĪVIE un No Sirds Latvijai. Vēlētājiem būs iespēja tikties ar politiķiem aci pret aci un pārrunāt sev aktuālos jautājumus, lai vēlēšanās pieņemtu pārdomātus lēmumus un izvēlētos savai pārliecībai un interesēm atbilstošāko politisko spēku.

Vienlaikus uz “Politiskās arēnas” centrālās skatuves norisināsies vairāki pasākumi ar politiķu dalību. Apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties sarunā par to, kā NVO un politiķiem nojaukt savstarpējo neuzticības sienu un būvēt uzticēšanos kopā, apspriest žurnālistu un politiķu sadarbības iespējas, diskutēt par to, kādai jābūt mūsdienīgai partijai un kurš būvēs Latvijas ilgtspējīgu attīstību, kā arī kopīgi vērtēt politiķu dalību prāta spēlēs vai "Ārpolitikas čempionātā".