Diskusija "Latvijas priekšvēlēšanu solījumu uzlaušana"

29.06. 18:00 - 19:30

DFF telts (Nr. 24)

Rīko:

Digital Freedom Festival

Sadarbībā ar:

Latvijas Startup asociācija Startin.LV

Apraksts:

 

Jaunās tehnoloģijas veicina inovācijas gandrīz visās uzņēmējdarbības jomās. Lai Latvija būtu konkurētspējīga valsts gan Eiropas, gan pasaules līmenī, ir jārada politiskā un ekonomiskā vide, kas veicina jaunuzņēmumu (start-up) izveidi. Mēs ticam, ka startup uzņēmumi var kļūt par Latvijas ekonomiskās veiksmes atslēgu, tādēļ ir būtiski šī jautājuma virzību iekļaut politiskajā un likumdevēja dienaskārtībā.

Kā partijas vērtē līdzšinējo aktivitāti startup uzņēmējdarbības jomā un, kādi ir priekšlikumi tālākai startup vides aktivizācijai, lai Latvija piedzīvotu uzrāvienu digitālās ekonomikas un startup uzņēmējdabības jomā Latvijā?

Tuvojoties Latvijas Saeimas vēlēšanām mēs redzam iespēju panākt, lai politiķi savās kampaņās vairāk aktualizētu startup sniegtās iespējas un ieguvumus. Ar partiju pārstāvjiem diskutēsim par Latvijas kā digitāli advancētas valsts vīziju, kā arī par partiju priekšlikumiem tālākai tehnoloģiju un inovāciju attīstībai. Lai tie nav tikai vārdi – secinājumus pēc šīs diskusijas apkoposim un izsūtīsim biedriem un sadarbības partneriem.

#HackLatvianElections

Piedalās:

Pasākumu vada: