Bērnu programma miniLAMPA

30.06. 10:00 - 21:00

miniLAMPA

Rīko:

Energouzņēmums Enefit Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Sadarbībā ar:

Zinātkāres centrs "ZINOO" Brain Games Cēsu Jaunā skola Bērnu grāmatu izdevniecība “Liels un Mazs” Animācijas studija ATOM ART Latvijas Radio teātris Latvijas valsts mežu ekspedīcija ģimenēm Mārtiņa Burbuļi Centrs ATMA Wendi Toys Gigi Bloks Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls

Apraksts:

Tikšanās, izziņas un sarunu vieta jaunākajiem Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem!

Abas festivāla dienas miniLAMPA teritorijā uzņēmums Enefit piedāvā bērniem iespēju izlādēt enerģiju un izvingrināt prātu, iepazīstot zinātkāres centra ZINOO eksponātus, piedaloties eksperimentu šovos un raķešu darbnīcās.

Tāpat abas dienas būs iespējams piedalīties Brain Games galda spēļu turnīros, izdauzīties Wendi Toys rotaļu laukumā, būvēt, jaukt un celt GIGI Bloks, vērot Mārtiņa Burbuļi paraugdemonstrējumus un radīt burbuļus pašiem, kā arī darboties, līdzdarboties un izveidot savu sapņu skolu Cēsu Jaunās pamatskolas darbnīcās.

30. jūnijā prāta un ķermeņa iekustināšanai rītu iesāksim ar jogas nodarbību, ko vadīs Centra ATMA hatha, gaisa, bērnu, pusaudžu un ģimenes jogas pasniedzēja Elīna Seņkova, bet pēc tam bērni aicināti uz zīmējuma teātra izrādi par zēnu un meiteņu lomām Latvijā, kā arī kopālasīšanu, darbošanos un sarunām ar bērnu grāmatu izdevniecību Liels un Mazs.

Savukārt abu dienu vakarus aizvadīsim kopā, skatoties tādas animācijas studijas Atom Art multenītes kā Lupatiņi, Bize un Neguļa, Ursus, Kora Turneja.

Pašiem mazākajiem Sarunu festivāla LAMPA apmeklētajiem sadarbībā ar Māmiņu klubu un Huggies būs pieejams bērnu stūrītis.

Deatalizēta miniLAMPA programma