Bērnu attīstības stacija

29.06. 12:30 - 18:00

Veselības telts (Nr. 17)

Rīko:

Linda Zvaune Kristīne Dūdiņa

Sadarbībā ar:

Skrūves & bantes

Apraksts:

Bērnu attīstības stacijā būs iespēja satikt, parunāties vai paspēlēties ar dažādiem bērnu attīstības speciālistiem. Nodarbes bērniem un sarunas vecākiem. Sadarbībā ar www.tavasmetodes.lv, būs iespēja izmēģināt un iepazīt daudzveidīgas Latvijā izveidotas interaktīvas metodes un spēles, kas paredzētas, lai palīdzētu veidot veiksmīgu komunikāciju ar bērniem un pusaudžiem, pilnveidotu emocionālās inteliģences prasmes un veicinātu pašizaugsmi. Dažādās spēles un metodikas paredzētas gan profesionāļiem darbā ar bērniem un jauniešiem, gan brīvā brīža nodarbēm. Nāc kopā ar bērniem  un izmēģiniet - emociju spēli vai dusmu kontroles spēli un notestējiet savu emocionālo kompetenci.  

Sadarbībā ar www.skruvesunbantes.lv praktiskas darbnīcas-domnīcas bērniem:

12:30 – 14:30 Darba stacija bērniem “Kā darbojas sarežģīti mehānismi ar kuriem cilvēks sev atvieglojis darbu”, kuru vadīs montesori speciāliste Kristīne Serova. 

14:30 – 15:30 Domnīca mazajiem “Bērniem piemērotas izglītojošas spēles ar prasmi klausīties, diskutēt, strīdēties ar cieņu, aizstāvēt savu viedokli un risināt konfliktus, kuros sastopas atšķirīgi viedokļi, intereses, vajadzības un vērtības”, kuru vadīs psiholoģe, montesori speciāliste Kristiāna Kalniņa.

Pasākumu vada: