Informācija atsevišķo pasākumu rīkotājiem

FESTIVĀLA NORISE

2022. gada 1.-2. jūlijā Cēsīs

Mēs no sirds ceram, ka epidemioloģiskā situācija mums atkal ļaus tikties klātienē, LAMPAS mājvietā Cēsīs, lai atkal ieskanētos simtiem sarunu gan Cēsu pils parkā, gan citās Cēsu vietās. Esam par drošām sarunām, tāpēc kopā ar jums ievērosim visus tobrīd spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus un veselības drošības noteikumus.  

Šajā gadā koncentrēsimies uz klātienes pieredzi, bet tāpat daļa no festivāla pasākumiem būs skatāmi festivāla mājaslapā, sociālajos tīklos un populārākajos Latvijas ziņu portālos.

Vai LAMPAI šogad ir virstēma?

Kad pasaulē valda tik liela neziņa par to, kāda nākotne mūs sagaida, kādi izaicinājumi būs priekšā, esam pieņēmuši lēmumu šajā gadā neizvirzīt kādu konkrētu tēmu. Festivāls būs vieta, kur diskutēsim par aktuālo, meklēsim atbildes šī laika izaicinājumiem un kopā mēģināsim saprast, kā tālāk?

DALĪBAS NOTEIKUMI

Pirms pasākuma pieteikšanas aicinām iepazīties ar LAMPAS dalības principiem.

2022. gadā ikviens var pieteikt neierobežotu pasākumu skaitu (vienas vai pusotras stundas), tomēr, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku rīkotāju un tēmu dažādību, apstiprināšanai izvēlēsimies ne vairāk kā vienu pasākumu. Pasākuma rīkotājs uzņemas rūpes un atbildību par savu pasākumu – izstrādā saturu un scenāriju, izvēlas un uzaicina dalībniekus vai runātājus. Tikmēr LAMPAS komanda parūpējas par tehnisko nodrošinājumu, kā arī festivāla atmosfēru.

Lietas, kas jāņem vērā, piesakot pasākumus:

VAI PAR PASĀKUMA RĪKOŠANU FESTIVĀLĀ IR JĀMAKSĀ?

Ieeja apmeklētājiem festivālā ir bez maksas, līdz ar to festivāla izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājumu lielums atkarīgs no izvēlētās LAMPAS skatuves un pasākuma norises laika.

IESPĒJA PRETENDĒT UZ BEZMAKSAS DALĪBU

#1 Swedbank piedāvā bezmaksas dalību Ilgtspējas skatuves programmā tām organizācijām un indivīdiem, kuru pasākumi ir saistīti ar vides un klimata ilgtspējas tēmu.

Šogad Swedbank Ilgtspējas skatuves pasākumu konkursā īpaši tiks gaidīti un atbalstīti tādi pasākumi, kas piedāvā interesantus un iesaistošus formātus dalībai klātienē, sniedzot klātienes dalībniekiem iespēju ne vien uzzināt jaunus faktus, informāciju un viedokļus, bet arī gūt jēgpilnu un nozīmīgu līdzdarbošanās pieredzi.

(!!!) Pieteikuma anketā Swedbank Ilgtspējas skatuve nav norādīta, bet trešajā anketas solī būs iespēja atzīmēt, ka vēlaties, lai Swedbank izvērtē pieteikumu bezmaksas dalībai uz Swedbank Ilgtspējas skatuves, ja tas saturiski atbilst kādam no augstāk minētajiem aspektiem.
 

#2 Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS piedāvā ierobežotu skaitu vietu bezmaksas dalībai indivīdiem visu tēmu pasākumiem un biedrībām, nodibinājumiem un sociālajiem uzņēmumiem pilsoniskās sabiedrības pasākumiem.

Pieteikumā būs jāatzīmē, ka vēlaties, lai fonds DOTS izvērtē jūsu pieteikumu bezmaksas dalībai jebkurā no LAMPAS skatuvēm (vienas un pusotras stundas pasākumi).

Ja vēlaties ar mums konsultēties pirms pieteikuma iesniegšanas, sazinieties ar LAMPAS programmas kuratori Egitu Prāmu: [email protected].