Informācija divu dienu programmas rīkotājiem

FESTIVĀLA NORISE

2022. gada 1.-2. jūlijā Cēsīs

Mēs no sirds ceram, ka epidemioloģiskā situācija mums atkal ļaus tikties klātienē, LAMPAS mājvietā Cēsīs, lai atkal ieskanētos simtiem sarunu gan Cēsu pils parkā, gan citās Cēsu vietās. Esam par drošām sarunām, tāpēc kopā ar jums ievērosim visus tobrīd spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus un veselības drošības noteikumus.  

Šajā gadā koncentrēsimies uz klātienes pieredzi, bet tāpat daļa no festivāla pasākumiem būs skatāmi festivāla mājaslapā, sociālajos tīklos un populārākajos Latvijas ziņu portālos. Divu dienu programmas rīkotāji var izvēlēties vai straumēt savus pasākumus tiešsaistē.

Vai LAMPAI šogad ir virstēma?

Kad pasaulē valda tik liela neziņa par to, kāda nākotne mūs sagaida, kādi izaicinājumi būs priekšā, esam pieņēmuši lēmumu šajā gadā neizvirzīt kādu konkrētu tēmu. Festivāls būs vieta, kur diskutēsim par aktuālo, meklēsim atbildes šī laika izaicinājumiem un kopā mēģināsim saprast, kā tālāk?

DALĪBAS NOTEIKUMI

Pirms pasākuma pieteikšanas aicinām iepazīties ar LAMPAS dalības principiem.

Divu dienu programmas rīkotāji iekārto savas norises vietas, tai skaitā telti vai skatuvi, tehnisko aprīkojumu, krēslus auditorijai. LAMPAS komanda parūpējas par elektrības pievadi jūsu norises vietai un kopējo festivāla nodrošinājumu un atmosfēru. Savās norises vietās var rīkot līdz 8 pasākumiem. Katra pasākuma ilgums un sākuma laiks ir jūsu ziņā. Jūs uzņematies rūpes un atbildību par katru no pasākumiem, izstrādājot saturu, formātu un scenāriju, izvēloties un uzaicinot dalībniekus vai runātājus.

Lietas, kas jāņem vērā, piesakot divu dienu programmu:

  • Divu dienu programmu var pieteikt kā organizācijas, tā arī indivīdi. 
  • Piesakot konkursā, būs jāapraksta programmas ideja, formāti, bet ne katrs pasākums atsevišķi.
  • Tēmas izvēlē nekādu ierobežojumu nav.
  • Divu dienu programmas pasākumu formāts ir brīvs un pakļauts tikai domas lidojumam. No nopietnām sarunām un spraigām diskusijām līdz teātra spēlēm un izzinošām darbnīcām. Festivāla apmeklētājs īpaši novērtē tos pasākumus, kuros tiek iesaistīta arī auditorija.
  • Sarunas valoda – latviešu, krievu, angļu. Ja pasākums norisināsies svešvalodā – būs jāparūpējas par sinhrono tulkojumu latviešu valodā, lai nodrošinātu iespēju visiem piedalīties sarunā.
  • Divu dienu programmas rīkotāju skaits ir ierobežots, tāpēc visi pieteicēji piedalās konkursā.
  • Divu dienu programmas pieteikumus var iesniegt līdz 2022. gada 11. februārim plkst. 23.59.
  • Visus pieteikumus izvērtēs festivāla rīkotāji: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTSSwedbank Latvijareklāmas aģentūra “Armadillo”komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”Cēsu novada pašvaldībaVācijas Federālā Ārlietu ministrija un “British Council” pārstāvniecība Latvijā. 
  • Visi pieteicēji tiks informēti par konkursa rezultātiem ne vēlāk kā 2022. gada 24. februārī.

VAI PAR PASĀKUMU RĪKOŠANU FESTIVĀLĀ IR JĀMAKSĀ?

Ieeja apmeklētājiem festivālā ir bez maksas, līdz ar to festivāla izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājuma lielums ir atkarīgs no pieteicēja juridiskās formas, proti, indivīdiem, biedrībām, nodibinājumiem un sociālajiem uzņēmumiem līdzmaksājums ir EUR 100 + PVN par pasākumu. Gadījumā ja izvēlēsieties rīkot maksimāli pieļaujamo pasākumu skaitu (8), tad līdzmaksājums būs EUR 800 + PVN.

Savukārt pārējiem pieteicējiem (uzņēmumiem, valsts pārvaldes iestādēm, augstskolām u.c.) līdzmaksājums ir EUR 250 + PVN par pasākumu, kas attiecīgi 8 maksimāli pieļaujamo pasākumu gadījumā būs EUR 2000 + PVN. Par konkrēto norises vietu vienosimies pēc tam, kad būs zināmi konkursa rezultāti.

Līdzmaksājumā ietilpst elektropadeve 2kW apjomā. Ja jūsu norises vietai būs nepieciešama lielāka elektrības jauda, par to būs iespējams vienoties atbilstoši festivāla cenrādim.

IESPĒJA PRETENDĒT UZ BEZMAKSAS DALĪBU

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS piedāvā ierobežotu skaitu vietu bezmaksas dalībai indivīdiembiedrībām, nodibinājumiem un sociālajiem uzņēmumiem.

Pieteikumā būs jāatzīmē, ka vēlaties, lai fonds DOTS izvērtē jūsu pieteikumu bezmaksas dalībai.

Ja vēlaties ar mums konsultēties pirms pieteikuma iesniegšanas, sazinieties ar LAMPAS programmas kuratori Egitu Prāmu: [email protected].