Pāriet uz saturu

Saruna "Vai zaļš ir un būs zaļš?"

Datums: 2018. gada 29. jūnijs
Norises vieta: Platforma KO-KĀ (Nr. 10)

Zeme ir sarežģīta sistēma ar daudz dažādiem elementiem, kas veido pasauli un klimatu tādu, kādu mēs to pazīstam. Mums ir pašsaprotamas atšķirīgas četras sezonas ar lietu, sauli, sniegu. Bet arvien biežāk dzirdam, ka straujāk kūst ledāji, ceļas ūdens līmenis jūrā, biežāk novērojami ekstrēmi laikapstākļi un lietusgāzes, plūdi, karstuma viļņi un sausuma periodi. Kas ir radījis un rada šīs pārmaiņas un vai cilvēku, uzņēmumu, valstu rīcībai ir nozīme? 
Saruna par to, kas ir klimata pārmaiņas, kā tas skar Latviju, tās iedzīvotājus un ar ko dažādām sabiedrības grupām būs jārēķinās tuvākā un tālākā nākotnē.
 

Saruna "Vai zaļš ir un būs zaļš?" LV Pasākumam nav video ieraksta
2018. gada 29. jūnijs Platforma KO-KĀ (Nr. 10)

Saruna "Vai zaļš ir un būs zaļš?"

Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA pasākumu materiāli. Festivāla rīkotāji neuzņemas atbildību par pasākumu dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

🔗 https://festivalslampa.lv/index.php/lv/video-arhivs/796?speaker=EIT%20Climate-KIC%20Hub%20Latvia&speaker_id=1331