Back

Uģis Rotbergs

Politician, chairman of the board of World Wild Fund

Esmu dzimis rīdzinieks, beidzis LLA Mežsaimniecības fakultāti, papildinājis zināšanas un ieguvis augstākā līmeņa MBA grādu Rīgas Biznesa institūtā. Kopš Atmodas esmu strādājis nevalstiskajā sektorā un izveidojis Pasaules Dabas Fondu par vienu no ietekmīgākajām sabiedriskajām organizācijām. Biju 10. Saeimas un iepriekšējā sasaukuma Rīgas Domes deputāts.
Manas pilsoniskās intereses neaprobežojas tikai ar dabas aizsardzību. Sabiedriskā kārtā strādājot, esmu centies veicināt taisnīgākas, iecietīgākas un atbildīgākas sabiedrības attīstību, gan atbalstot nevalstiskās organizācijas, gan izskaužot netaisnīgumu un necaurspīdīgumu valsts pārvaldē. Esmu bijis aktīvs Lietussargu revolūcijas dalībnieks un “Meierovica biedrības par progresīvām pārmaiņām” līdzdibinātājs.
Mana pārliecība ir, ka politikas procesā vienmēr tiks novērtēta atklātība – ja politiķi labāk izskaidros savas nostājas, tad pilsoņi aktīvāk piedalīsies pašvaldību un valsts lēmumu pieņemšanā. Tādi ir mani politiskie ideāli un mana nākotnes Latvija.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis.
Uģis Rotbergs
Back
Organisers
Patrons
Great friends
Friends
Partners
Media patners