Pieteikumi

Pieteikšanās kārtība

Divu dienu programma
Pieteikšanās datumi:
27.11. – 07.01.

Tiem, kas vēlas organizēt vairāk kā tikai vienu pasākumu, maksimāli izmantot festivālā piedāvāto platformu un radīt interesantu saturu divu dienu garumā. Jāatceras, ka pašiem būs jāuzbūvē un jānoformē telts/skatuve. Informācija par līdzmaksājumiem.  Pieteikumu izvērtēšanas rezultāti tiks paziņoti individuāli ne vēlāk kā 17. janvārī.

Viens pasākums
Pieteikšanās datumi:
15.01. – 28.02.

LAMPA piedāvā sešas skatuves un divas teltis, kur var noorganizēt 1,5 stundu garu pasākumu. Var pieteikt vairākus pasākumus. Nosacījumi un līdzmaksājumu tabula. Pieteikumu izvērtēšanas rezultāti tiks paziņoti individuāli ne vēlāk kā 2. aprīlī.

Sarunu festivāla LAMPA programma ir tikpat neprognozējama un negaidīti pārsteidzoša kā ikviena interesanta saruna. Ik gadu tā tiek radīta kopā ar daudzām organizācijām un aktīvistiem, un tāpēc mēs aicinām visus radošos un idejām bagātos prātus, entuziastus, privātā, valsts un nevalstiskā sektora organizācijas pieteikt savu pasākumu Sarunu festivālam LAMPA 2018. Pasākumu var pieteikt kā organizācijas, tā arī indivīdi.

  • Tēmas izvēlē nekādu ierobežojumu nav.
  • Formāts ir brīvs un pakļauts tikai domas lidojumam. No nopietnām sarunām, izzinošām darbnīcām un spraigām diskusijām līdz teātra spēlēm un domu rosinošām instalācijām.
  • Pirms pasākuma pieteikšanas aicinām iepazīties ar festivāla  manifestu un pasākumu kritērijiem.
  • Festivāla pasākumu skaits ir ierobežots, tāpēc visi pieteicēji piedalās konkursā.
  • Ieeja festivālā ir brīva. Līdz ar to festivāla izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem.
  • Līdzmaksājumu lielums atkarīgs no izvēlētās skatuves/telts, kā arī pasākuma norises laika. Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS un Swedbank Latvija piedāvās stipendijas līdzmaksājuma segšanai (bezmaksas dalība).
  • Visus pieteikumus izvērtēs festivāla rīkotāji: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, reklāmas aģentūra “Armadillo”,              komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, Cēsu novada pašvaldība un Britu padome Latvijā.

Ja vēlaties ar mums konsultēties pirms pieteikuma iesniegšanas, sazinieties ar LAMPAs programmas kuratori Egitu Prāmu: egita.prama@fondsdots.lv, +371 67039255.