Jaunumi

LAMPA izsludina konkursu dalībai festivālā ar savu pasā..

22.03.2016
Līdz 17. aprīlim ikviens aicināts piedalīties konkursā un pieteikt savu pasākumu otrajā sarunu festivālā LAMPA, kas 1. un 2. jūlijā notiks Cēsu pils parkā. Tēmas izvēlē un pasākuma formātā nekādu ierobežojumu nav. Festivāla mērķis ir veicināt demokrātisku kultūru Latvijā, ro..

FESTIVĀLA PIRMAIS IESILDOŠAIS PASĀKUMS – IEVĒROJAMU DOM..

23.02.2016
Lai LAMPA būtu nozīmīgāka un ilgāka par 2 dienām jūlijā, šogad rīkojam festivāla iesildošo pasākumu sēriju, kas visu pavasari noritēs vairākās Latvijas pilsētās. Pirmajā no pasākumiem svaigi domājoši cilvēki ar humoru debatēs par jautājumu “Vai dem..

LAMPA nostiprina tradīciju – zināmi šī gada festivāla d..

23.02.2016
Šovasar, 1. un 2. jūlijā notiks otrais sarunu festivāls LAMPA. Tikšanās vietu mainīt nedrīkst – tāpat kā pagājušajā gadā festivāls norisināsies brīnišķīgajā Cēsu Pils parkā. Šogad festivāls turpinās viegli un ar prieku aktualizēt būti..

Sarunu festivāls “LAMPA” pulcē 3500 apmeklētāju

22.02.2016
Rīkotāji: Latvijas sabiedrība ir izslāpusi pēc labām sarunām un saturīgas izklaides. Nedēļas nogalē izskanējušais sarunu festivāls “LAMPA” kopumā 60 dažādos pasākumos pulcēja 3500 apmeklētāju, pierādot, ka arī Latvijā festivāla formāts, kas balstīts uz ..

Festivāla kultūras programma: pielaiko varu, demokrātij..

02.07.2015
Sarunu festivāls „LAMPA” tās apmeklētājiem piedāvās bagātīgu kultūras programmu – teātra spēles, izrādes un mākslas instalācijas – kas liks iedziļināties un aizdomāties par varas attiecībām, demokrātiju, sievietes lomu mūsdienu sabiedrībā, kā arī sapr..

Praktiska informācija: nokļūšana uz Cēsīm

01.07.2015
Šīs nedēļas nogalē, 3.-4. jūlijā, Cēsīs norisināsies ne tikai sarunu festivāls LAMPA, bet arī Latvijas Jaunatnes olimpiāde un Cēsu mākslas festivāla atklāšana. Ja plānojiet doties uz festivālu ar savu autotransportu, būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem pi..

Bijušie premjeri atklās, ko būtu darījuši citādāk

01.07.2015
3. jūlijā, plkst. 16:15, sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros, bijušie premjerministri Māris Gailis, Andris Bērziņš, Indulis Emsis un Ivars Godmanis kopīgā diskusijā kritiski izvērtēs sasniegto kopš Latvijas neatkarības atjaunoš..

Preparēs Latvijas vērtības

01.07.2015
Visu šobrīd Saeimā pārstāvēto partiju pārstāvji sarunu festivāla “LAMPA” ietvaros sestdien, 4. jūlijā, ķersies pie viena no Latvijas lielākajiem neatbildētajiem jautājumiem, mēģinot noskaidrot un, iespējams, definēt Latvijas vērtības. Latvijas Radio žurnāl..

Dokumentālā kino un “2Annas” īsfilmu programma

01.07.2015
3. un 4. jūlijā sarunu festivāla “LAMPA” apmeklētājiem būs iespēja noskatīties virkni latviešu un ārzemju autoru veidotu dokumentālo filmu, kuru skatījums uz sabiedrību, tās norisēm vai personībām ir šobrīd aktuāls un atvērtas diskusijas rosino&scar..

Tiešā pirkšana un sarunas ar zemniekiem

01.07.2015
Sarunu festivāla „LAMPA” ietvaros Cēsu Tiešās pirkšanas grupa sestdien 4. jūlijā Cēsu pils parka teritorijā piedāvās visiem interesentiem bez jebkādiem nosacījumiem: # iespēju iepazīties ar Cēsu Tiešās pirkšanas grupas darbībām; ..