Jaunumi

Spilgtākie notikumi 2015.gada festivālā

20.08.2015
Mums ir, ko teikt, un mēs zinām, ka tas nokļūs īstajās ausīs. Pagājušā gadā viens no karstākajiem pasākumiem – improvizēta stāvizrāde "Politiķu cepiens" - pamatīgi apgrauzdēja tos, ar kuriem sabiedrība jau sen vēlējās parunāt. “Politiķu cepi..

Iespējams labākais festivāls

20.08.2015
Šaubu nav - nekas nav tik bezbailīgs un kritisks izteicienos, cik sociālo tīklu lietotājs. Tāpēc lai par aizvadītā gada festivālu runā paši apmeklētāji sociālajā vietnē Twitter. - Iespējams, labākais festivāls pēdējo 5 gadu laikā. Paldies organizatoriem &nda..

Brīvi, bez robežām, skaidri un gaiši.

20.08.2015
Pārliecinoši, spoži, gaumīgi – pirmais sarunu festivāls LAMPA agrīna jūlija nedēļas nogalē iededza 3500 apmeklētāju prātus un sirdis. Divas dienas, vairāk nekā 50 pasākumu un viena doma – iedrošināt Latvijas cilvēkus nebaidīties runāt un iesaistītie..

Trīs iedvesmas lekcijas par brīvību, radošumu un atbild..

11.04.2016
Sarunu festivāls LAMPA turpina festivāla iesildošo pasākumu sēriju – šoreiz ar ievērojamu lektoru lekcijām par brīvību, radošumu un atbildību. Lekcijas sniegs Krievijā slavenais radošais direktors Dmitrijs Barbaneļs, bijusī Izglītības un zin..

LAMPA izsludina konkursu dalībai festivālā ar savu pasā..

22.03.2016
Līdz 17. aprīlim ikviens aicināts piedalīties konkursā un pieteikt savu pasākumu otrajā sarunu festivālā LAMPA, kas 1. un 2. jūlijā notiks Cēsu pils parkā. Tēmas izvēlē un pasākuma formātā nekādu ierobežojumu nav. Festivāla mērķis ir veicināt demokrātisku kultūru Latvijā, ro..

FESTIVĀLA PIRMAIS IESILDOŠAIS PASĀKUMS – IEVĒROJAMU DOM..

23.02.2016
Lai LAMPA būtu nozīmīgāka un ilgāka par 2 dienām jūlijā, šogad rīkojam festivāla iesildošo pasākumu sēriju, kas visu pavasari noritēs vairākās Latvijas pilsētās. Pirmajā no pasākumiem svaigi domājoši cilvēki ar humoru debatēs par jautājumu “Vai dem..

LAMPA nostiprina tradīciju – zināmi šī gada festivāla d..

23.02.2016
Šovasar, 1. un 2. jūlijā notiks otrais sarunu festivāls LAMPA. Tikšanās vietu mainīt nedrīkst – tāpat kā pagājušajā gadā festivāls norisināsies brīnišķīgajā Cēsu Pils parkā. Šogad festivāls turpinās viegli un ar prieku aktualizēt būti..

Sarunu festivāls “LAMPA” pulcē 3500 apmeklētāju

22.02.2016
Rīkotāji: Latvijas sabiedrība ir izslāpusi pēc labām sarunām un saturīgas izklaides. Nedēļas nogalē izskanējušais sarunu festivāls “LAMPA” kopumā 60 dažādos pasākumos pulcēja 3500 apmeklētāju, pierādot, ka arī Latvijā festivāla formāts, kas balstīts uz ..

Festivāla kultūras programma: pielaiko varu, demokrātij..

02.07.2015
Sarunu festivāls „LAMPA” tās apmeklētājiem piedāvās bagātīgu kultūras programmu – teātra spēles, izrādes un mākslas instalācijas – kas liks iedziļināties un aizdomāties par varas attiecībām, demokrātiju, sievietes lomu mūsdienu sabiedrībā, kā arī sapr..

Praktiska informācija: nokļūšana uz Cēsīm

01.07.2015
Šīs nedēļas nogalē, 3.-4. jūlijā, Cēsīs norisināsies ne tikai sarunu festivāls LAMPA, bet arī Latvijas Jaunatnes olimpiāde un Cēsu mākslas festivāla atklāšana. Ja plānojiet doties uz festivālu ar savu autotransportu, būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem pi..